Дерев'яні двері та поручні для дому цінують за різноманітність форм та привабливий зовнішній вигляд. Деревина має низьку теплопровідність, тому такі двері відмінно утримують тепло і зберігають стабільний мікроклімат приміщення в будь-яку погоду. Матеріал дозволяє створювати унікальні дизайнерські конструкції, які стануть окрасою вашого житла. 

Як вибрати дерев'яні двері для дому

Вибираючи виріб з дерева, спочатку необхідно орієнтуватися на умови експлуатації дверей. Якщо ви живете в широтах із помірним кліматом, можна обійтися без утеплених дверей. Достатньо вибрати якісну конструкцію із клеєного бруса або масиву.

У регіонах серйозними морозами величезним попитом користуються утеплені двері-сендвіч. Це вироби особливої конструкції із внутрішньою та зовнішньою поверхнею. Усередині дверей є місце для утеплювача, накрите ще однією дошкою. Ця порожнина заповнюється пінопластом, мінеральною ватою або поліуретаном.   

Міжкімнатні дерев'яні двері можуть бути гладкими або зі склінням. Її товщина становить від 30 до 45 мм. Вони також мають відмінну звуко- і теплоізоляцію, відрізняються довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Дерев'яні перила - особливість приватного будинку

Поруччя – огорожі для сходів, що забезпечують захисний бар'єр під час підйому та спуску. Дерев'яні поручні – це класика інтер'єру, яка не старіє вже багато десятиліть. Дерево може додати старовинну нотку та стати відмінним сучасним рішенням. Все залежить від форми та поєднання з іншими матеріалами.

Дерев'яні перила вносять у простір відчуття тепла та затишку. Їх можна урізноманітнити різьбленням, додати будь-які візерунки під стиль вашого інтер'єру. Матеріал можна пофарбувати або покрити лаком.

Наша компанія займається виготовленням дверей та поручнів з дерев різної породи. У нас ви знайдете великий вибір виробів за доступними цінами. Любителі простої класики та більш вишуканого декору зможуть підібрати для себе відповідні моделі. Широкий асортимент форм та конструкцій дозволять втілити у життя будь-які ваші творчі задуми.

Замовити двері та перила

Приклади робіт: