Наявність каміна у приватному будинку свідчить про статусність та благополуччя його власників. Крім того, цей атрибут надає приміщенню тепло та затишок, служить місцем для збирання всіх членів сім'ї. Сучасний асортимент конструкцій та дизайнерських рішень дозволяє встановлювати каміни навіть у міських квартирах. Головне – визначитися з функціональністю та підібрати відповідний тип пристрою.

Різновиди камінів

При виборі каміна слід враховувати такі параметри як умови експлуатації та призначення приладу.

Залежно від джерела вогню пристрої діляться на три типи:

  • Дров'яні;
  • Газові;
  • електричні.

Каміни на дровах – класика жанру, яка ніколи не застаріє. Такий агрегат надає будинку затишну та заспокоєну атмосферу. Недоліком цього виду є великі втрати, оскільки 60% тепла йде в трубу разом з димом. Збільшити ефективність приладу можна за допомогою додаткових пристроїв на зразок вентилятора, які повертають частину тепла назад до будинку.

Газовий камін відрізняється більшою тепловіддачею. Він зручний та безпечний в експлуатації та не вимагає заготівлі дров. Однак для встановлення пристрою на газ вам знадобиться спеціальна роздільна здатність.

Електричні каміни – найбезпечніші та найпростіші у використанні нагрівальні прилади. Вони мають максимальну тепловіддачу та привабливий зовнішній вигляд. Щоб встановити в будинку такий пристрій, необхідно мати модернізовану електропроводку.

Як вибрати камін для заміського будинку

На відміну від міських жителів, власники заміського котеджу можуть дозволити собі справжній камін із відкритим вогнем. Такі пристрої відрізняються між собою за типом конструкції та способом встановлення.

Камінний обігрівач може розташовуватися в одній площині зі стіною, що дозволяє заощадити площу приміщення. Він встановлюється на етапі проектування будівлі до будівництва несучих стін.

У приватних будинках найчастіше зустрічаються пристінні варіанти, у яких задня частина конструкції разом із трубою димоходу впирається у стіну. Розкішно виглядають кутові моделі, що оснащені надійним фундаментом для топки.

Менш поширений варіант - камін, що окремо стоїть. Він виглядає дуже ефектно, але потребує великої кількості вільного простору.

Незалежно від того, яку модель каміна ви оберете, наші фахівці створять для вас справжній витвір мистецтва, який стане окрасою вашого будинку. Ми виготовляємо каміни на замовлення різних типів конструкцій. Можете вибрати готову модель із каталогу або замовити у нас індивідуальну конструкцію за власним ескізом.

Замовити виготовлення та встановлення каміна.