Компанія Малка спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків, має представництва у багатьох великих містах країни та пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами. З повним переліком запропонованих проектів ви можете ознайомитись у каталозі на сайті.

Михайло (097) 866-87-30

Будівництво дерев'яних будинків у Вінниці та Вінницькій області – один із напрямків роботи компанії. Ви можете вибрати готовий проект дерев'яного будинку або запропонувати свій план будівництва та обговорити його з нашими фахівцями. Ми маємо власну базу будівельних матеріалів та лінію з виробництва різних видів бруса.

Переваги співпраці з нами:

  • Великий вибір проектів у різній ціновій категорії.
  • Економія коштів на придбання матеріалів.
  • Висока якість та оперативність виконання роботи.
  • Індивідуальний підхід до клієнта.
  • Гарантія на всі види послуг.

Компанія Malka ретельно стежить за своєю репутацією. Ми цінуємо кожного нашого замовника та завжди намагаємось максимально задовольнити його вимоги. Процес виконання роботи прозорий і заздалегідь узгоджений із клієнтом. Надаємо гарантію на всі види робіт та повний спектр послуг із післягарантійного обслуговування.

Якщо ви хочете замовити будівництво будинку з бруса у Вінниці, довірте цю роботу професіоналам. Компанія Малка має великий штат висококласних архітекторів та будівельників, які вирішують завдання будь-якого рівня складності. Ми уважно ставимося до побажань наших клієнтів та завжди готові допомогти вам здійснити задумане.

Виїзд за консультацією по Вінниці безкоштовно!