Дерев'яна лава – один із найдавніших предметів інтер'єру, які навчився створювати людина. За сотні років свого існування вона не втратила своєї затребуваності та актуальності у ландшафтному дизайні. На думку багатьох професіоналів у цій галузі, саме з лавки починається формування садового дизайну. Важливо правильно вибрати та розмістити атрибут на своїй ділянці, щоб він став красивим акцентом, що доповнює витонченість та красу території навколо будинку.

Яку лавочку вибрати?

Останнім часом стало модно при облаштуванні квартири чи будинку використовувати меблі із натуральних матеріалів. Дерев'яна вправність - класичний елемент заміського будинку, веранди або просторої вітальні. Розташована в затишній тіні садової ділянки, вона стане ідеальним місцем відпочинку після важкого трудового дня.

Якщо вам все ще здається, що лава - звичайнісінький виріб, який ніяк не впливає на інтер'єр, просто подивіться асортимент моделей, які пропонують сучасні виробники. Щоб виріб прослужив довго, прикрашаючи своїм виглядом територію ділянки, при виборі меблів потрібно враховувати такі деталі:

  • Деревина, що використовується для виробництва лави, повинна бути цільною, не мати сучків та тріщин. Для вулиці краще вибирати вироби, оброблені захисним лаком чи олією.
  • Комфортною для сидіння вважається лавка, ширина якої не менше 30-35 см.
  • Для дачної ділянки або саду вибирайте масивні моделі меблів із цільної деревини. Такі вироби будуть більш міцними та стійкими до умов навколишнього середовища.
  • Колір дерев'яних меблів підбирається під оздоблення будинку чи садовий дизайн. Сьогодні в моді натуральні відтінки у світло-сірій та темно-шоколадній гамі.

Наша компанія пропонує широкий асортимент лав, стільців, столів та інших якісних дерев'яних меблів для заміського будинку. Ви можете самостійно вибрати вид деревини, відтінок та модель виробу. З будь-яких питань звертайтесь до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Відправляємо товар по Києву та Київській області.

Замовити лавочку з дерева