Кам'яна кладка відрізняється від цегляної нестандартної форми елементів, яка дозволяє створювати оригінальні мозаїчні малюнки на своїй заміській ділянці. Однак різноманітність форм і розмірів потребує ретельного підбору деталей та дещо ускладнює роботу з матеріалом. Виконати кладку самостійно, не маючи спеціальних навичок практично неможливо. Цю ювелірну роботу найкраще довірити професіоналам.

Переваги кам'яної кладки

Красива обробка будинку та тротуару має важливе значення для дизайну всієї ділянки. Однак, крім естетичної функції, вона повинна надійно захищати будівлю від передчасного руйнування. Кам'яна кладка якнайкраще підійде для цієї мети.

До її основних переваг відносять:

  • Високу міцність та довговічність;
  • Універсальність – може застосовуватися як основа, перекриття чи оздоблення;
  • Естетичність та оригінальний зовнішній вигляд;
  • Доступна вартість.

Особливості кам'яної кладки

Ще до початку роботи потрібно визначити співвідношення каменів великих та невеликих розмірів та схожих форм. Вони повинні укладатися рівномірно, щоб створювався гарний мозаїчний візерунок. Масивні елементи з суміжними площинами кладуться по кутах перпендикулярно один одному. Камені укладають таким чином, щоб їх верхні грані були горизонтальними або перебували під невеликим ухилом. Прогалини між великими валунами закривають невеликим камінням неправильної форми. Щоб кладка була міцнішою, виконуються спеціальні «стяжки» за допомогою великих каменів, які кладуться перпендикулярно до стіни, зв'язуючи обидві версти.

Дотримання цих правил при укладанні дозволяє:

  • Мінімізувати ймовірність виникнення дефектів;
  • Забезпечити рівномірне навантаження;
  • Уникнути зрушень, сколів та руйнувань у процесі експлуатації;
  • Дотриматися всіх необхідних заходів безпеки.

Замовляючи кам'яну кладку у фахівців, ви зможете уникнути багатьох негативних наслідків, викликаних помилками при роботі з матеріалом. Наші майстри гарантують якісне виконання роботи в обумовлений термін. Якщо у вас виникли питання, ви можете поставити їх нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сайті.

Замовити кам'яну кладку