Стіл із цільного дерева стане окрасою будь-якого приміщення чи заміської ділянки. За зовнішнім виглядом та функціональністю він не зрівняється з жодними іншими матеріалами, а екологічно чиста сировина робить її абсолютно безпечною для людини та навколишнього середовища. Дерев'яний стіл для кухні, кабінету чи вітальні – це класика, яка ніколи не вийде з моди. З роками моделі тільки удосконалюються, набуваючи нових зовнішніх рис і функціональних особливостей.

Як вибрати модель столу

При виборі дерев'яного столу спочатку необхідно орієнтуватися на умови його експлуатації. Щодо дизайну, тут ваша фантазія не обмежена. Можете підібрати класичну модель під старовину, сучасний варіант у стилі hi-tech або створити власний ескіз бажаного виробу.

Підбираючи стіл із дерева, потрібно враховувати:

  • Форму та розміри виробу (мають відповідати розмірам приміщення).
  • Ергономічність столу – на одного члена сім'ї має припадати близько півметра стільниці.
  • Колір та форму меблів. Щоб візуально збільшити простір, вибирайте меблі світлих тонів, які гармонійно поєднуватимуться з іншими предметами інтер'єру. Столи для вулиці можете вибирати будь-які відтінки, залежно від вашого ландшафтного дизайну.
  • Репутація виробника. Довіряйте лише серйозним виробникам з широким асортиментом товарів та позитивними відгуками клієнтів.

Дерев'яні столи від компанії Malka відрізняються високою міцністю та довговічністю. Ми виготовляємо меблі з якісних матеріалів благородного походження, які будуть служити не лише вам, а й вашим дітям та онукам. Природне походження сировини гарантує безпеку для людини та навколишнього середовища.

З дерева можна створити вироби будь-якої форми та кольору, прикрасити його оригінальними візерунками та ажурним різьбленням. Чіткі лінії та круглі форми, різьблена основа та класичний вікторіанський стиль – все це можна отримати зі звичайного шматка деревини. Все залежить від вашого бажання та фантазії. Вибирайте вироби з нашого каталогу або замовляйте модель за власним ескізом.  

Замовити стіл із дерева