Дерев'яна кухня - це класика, що не старіє, яка ніколи не вийде з моди. Меблі з деревини виглядають вишукано та розкішно в будь-якому інтер'єрі. Кухонний гарнітур від компанії «Malka» створить у вашому житлі затишну домашню атмосферу і радуватиме вас щодня.

Експлуатаційні характеристики дерев'яної кухні

Деревина – найестетичніший та якісніший матеріал, який використовується для створення меблів. Щоб вона добре поводилася в експлуатації, її обробляють лаками, просоченнями та спеціальними антисептиками. Ці маніпуляції ніяк не відбиваються на кольорі та текстурі матеріалу, але при цьому в рази покращують його технічні характеристики.

Інноваційні технології обробки дерева дозволяють створювати кухні найвищої якості. За функціональністю вони не поступаються сучасним матеріалам, а на вигляд значно перевершують їх. Моделі представлені в нашому асортименті, оснащені зручними висувними ящиками, системами «Карго» та іншими корисними в експлуатації елементами. Якісна стільниця стане для вас комфортним робочим простіром – рівним, гладким та зручним у догляді.

Чому варто віддати перевагу дерев'яній кухні

Меблі з натурального дерева мають безліч переваг у порівнянні з іншими видами сировини:

  • По-перше, це найбезпечніший і екологічно чистий матеріал, який не викликає алергії і не шкодить навколишньому середовищу.
  • По-друге, деревина має найкращі експлуатаційні характеристики, залишивши далеко позаду аналоги з ДСП, МДФ і ДВП. Якісне лакове покриття захищає дерево від гнилі та плісняви.
  • Дерев'яні меблі підлягають реставрації, тому можуть прослужити не один десяток років.

Дерев'яні меблі від компанії Malka, виготовлені з цінних порід деревини, прикрасять інтер'єр вашої кухні. Вироби стійкі до перепадів температури та вологості, зручні в експлуатації та прості у догляді. Оригінальні та класичні, сучасні та «під старовину» – у нас ви можете замовити кухні будь-яких стилів та форм. З усіх питань телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Замовити кухню з натурального дерева