Технологія каркасного будівництва дозволяє отримати заміський будинок з мінімальними фінансовими витратами та за рекордно короткі терміни. Але все так просто, адже існує кілька різних підходів до каркасного будівництва.
Перший варіант спорудження каркасних будинків передбачає поетапне встановлення каркасу, обшивку облицювальними матеріалами всередині та зовні, утеплення теплоізоляційними матеріалами. З іншого боку, існує каркасно-щитова технологія монтажу, яка передбачає використання готових щитів, які виготовляються на виробництві. Щити доставляються на будівельний майданчик відразу з встановленим шаром теплоізоляції і потребують лише встановлення.
Переваги та недоліки заводських каркасних будинків
Заводські каркасні будинки залучають замовників низькою ціною. Вартість будівництва заміського будинку або дачі дійсно невелика, проте на цьому переваги закінчуються. Будівництво може бути виконане виключно за готовим шаблоном, будь-яке внесення поправок і коректив до проекту абсолютно виключено, оскільки спричинить порушення архітектурної цілісності будівлі. Виробник у гонитві за низькою ціною сильно заощаджує на якості матеріалів. У результаті страждають основні експлуатаційні властивості будинку, надійність та довговічність. Крім того, купуючи готові заводські каркасні будинки, Вам доведеться самостійно їх збирати, а це не найпростіше завдання, особливо для новачка.
Найкращий вибір для будівництва каркасного будинку
Каркасний будинок повинен максимально відповідати Вашим вимогам до житлового простору та враховувати особисті уподобання. При проектуванні будівництва необхідно враховувати особливості ґрунту та клімату, жоден заводський готовий домопроект не зможе забезпечити повну відповідність цим вимогам. Щоб отримати якісний, надійний та красивий будинок, необхідно звертатися до компаній, що займаються індивідуальним будівництвом та запропонують найкращі матеріали з існуючих.